Dnes je Piatok, 6.12.2019, meniny má Mikuláš, zajtra Ambróz
Užívateľ: Výhody registrácie Registrácia Prihlásenie
Pridať inzerát Pridať pracovnú ponuku Pridať podujatie Pridať firmu
Sme aj na Facebooku

Voľné miesto Vedúci elektronickej komunikácie ZŤP

Pracovná pozícia Vedúci elektronickej komunikácie ZŤP v Trenčíne

Firma: Goa Art, s. r. o.

Počet voľných pracovných miest: 1

Miesto výkonu práce
Trenčín
okres Trenčín
Legionárska 3007
91104
Kontaktná osoba
Bc. Ľubomír Beňo
Problem Solver
tel.: +421910174968
lubomir.b@goaart.sk
Ponúkaná hrubá mzda
dohodou
Dátum nástupu
16. 2. 2015
Dátum pridania ponuky
20. 1. 2015
Dátum poslednej aktualizácie
21. 1. 2015
Pracovný a mimopracovný pomer: -
pracovný pomer na neurčitý čas
dohodou
Pracovná oblasť: -
Obchod, marketing a reklama
Informácie o sprostredkovaní: -
Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Individuálne pracovné pohovory

Náplň práce

Kreatívne riešenia elektronickej komunikácie firmy, udržiavať tvár spoločnosti vo virtuálnom priestore.

Ponúkané výhody

Samostatná kreatívna práca v malých tímoch, možnosť uplatnenia individuálnych schopností, odmeny z obratu, individuálny dôchodkový program, ďalšie výhody budú odprezentované pri osobnom pohovore.

Vhodné pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Náplň práce

Pracovné podmienky

Pracovný čas: od 8:00 do 16:30

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Osobnostné predpoklady

predstavivosť
umelecký talent (napr. hudobný, pohybový, literárny)
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Požadované zručnosti a schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
samostatnosť
Počítače:
Microsoft Word - pokročilá
Microsoft Excel - pokročilá
Internet - vysoká
Ďalšie požiadavky:
Ponúkaná práca je určená iba pre ZŤP (pre občanov s čiastočným invalidným dôchodkom),ovládanie PC programov a vzťah k ezoterike výhodou.

Údaje zamestnávateľa

Obchodné meno: Goa Art, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46448331
Telefón: +421918817118
Charakteristika:
Goa Art s.r.o.
Reklamná agentúra zaoberajúca sa výrobou vlastných a jedinečných reklamných predmetov a Maloobchodná sieť predajní: predaj čajov, polodrahokamov, aromaterapie, etno výrobkov, bio produktov...
Adresa:
Centrum I 39/98
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko

zdroj: upsvar.sk

Trh práce Pridať ponuku

Ďalšie mestá

Vyberte:

Počasie dnes

Teraz 9°C
Denná teplota °C
Nočná teplota °C

© 2014 Copyright by Trenčín.ideň.sk. Všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Ochrana súkromia | Mapa stránok