Dnes je Pondelok, 9.12.2019, meniny má Izabela, zajtra Radúz
Užívateľ: Výhody registrácie Registrácia Prihlásenie
Pridať inzerát Pridať pracovnú ponuku Pridať podujatie Pridať firmu
Sme aj na Facebooku

Voľné miesto Technický kreslič

Pracovná pozícia Technický kreslič v Trenčíne

Firma: LEONI Slovakia, spol. s r.o.

Počet voľných pracovných miest: 1

Miesto výkonu práce
Trenčín
okres Trenčín
Soblahovská 2050
91101
Kontaktná osoba
Gabriela Klinková
personalistka
tel.: +042123234385
las.personalne@leoni.com
Dátum nástupu
1. 2. 2015
Dátum pridania ponuky
13. 1. 2015
Dátum poslednej aktualizácie
13. 1. 2015
Pracovný a mimopracovný pomer: -
pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12
Pracovná oblasť: -
Elektrotechnika
Informácie o sprostredkovaní: -
Termín výberového konania:
19. 1. 2015
Informácie pre záujemcu:
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovede zasielať tým z uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Náplň práce

- tvorba výkresovej dokumentácie MS Cable,

- práca s výkresovou dokumentáciou a legendami,

- zavádzanie zmien do technických výkresov,

- vypracovávanie pracovných postupov,

- realizácia špecifických požiadaviek zákazníka.

Ponúkané výhody

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,

- možnosť profesijného rastu,

- zaujímavé sociálne výhody.

Náplň práce

Pracovné podmienky

Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Špeciálne technické odbory

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Osobnostné predpoklady

predstavivosť
technický talent
precíznosť (presnosť)

Požadované zručnosti a schopnosti

Vodičské oprávnenie:
Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
tvorivosť (kreativita)
samostatnosť
technická gramotnosť
Cudzie jazyky:
anglický - vysoká: C1 a C2
nemecký - pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov
Počítače:
Microsoft Word - pokročilá
Microsoft Excel - pokročilá
Microsoft Outlook - pokročilá
Microsoft PowerPoint - pokročilá
AutoCAD - vysoká
Ďalšie požiadavky:
- znalosť MicroStation vítaná,

- uprednostňujeme CATIA V4 a V5,

- prax v odbore konštrukcia vítaná.

Údaje zamestnávateľa

Obchodné meno: LEONI Slovakia, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 31594352
Telefón: 0323234321
Charakteristika:
LEONI Slovakia spol. s r. o. je súčasťou nemeckého koncernu LEONI.
LEONI je vedúcim výrobcom drôtov, optických káblov, káblov a káblových systémov. S viac ako 59.000 zamestnancami v 32 krajinách ponúkame všade na celom svete príležitosti na to, aby ľudia našli optimálne podmienky pre rozvoj svojho nadania. Naša podniková kultúra, individuálny rozvoj talentu a náš tímový duch robia z LEONI jedného z najlepších zamestnávateľov pre náročných, ktorí sú otvorení novým výzvam.
Adresa:
91101 Trenčín
Slovensko

zdroj: upsvar.sk

Pozrite si súvisiace firmy

Názov Adresa
IGLU - CHLAD Námestie sv. Anny 364/26

Servis chladiacich a mraziacich zariadení, klimatizácií a autoklimatizácií.

TDS, s.r.o. Bezručova 16

Firma TDS s.r.o. vznikla v roku 2008 ako inžiniersko-dodávateľská ?rma poskytujúca komplexné služby v oblasti...

Klip - Trade, s.r.o. Žabinská 185/18

Predaj a montáž klimatizácie, vetrania, vzduchotechniky a elektroinštalačného materiálu.

EMSYST, spol. s r.o. Súvoz 111

Výroba tenzometrických snímačov sily tenzometrických váh. Predaj snímačov a meracej techniky.

Trh práce Pridať ponuku

Ďalšie mestá

Vyberte:

Počasie dnes

Teraz 9°C
Denná teplota °C
Nočná teplota °C

© 2014 Copyright by Trenčín.ideň.sk. Všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Ochrana súkromia | Mapa stránok